💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
0

Ножиці Olivia Garden

Перукарські ножиці від бренду Olivia Garden

Ножиці Olivia Garden є вибором професійних майстрів. Даний інструмент відрізняється високою якістю, комфортним використанням, стійкістю до механічних пошкоджень та негативного впливу навколишніх факторів, підходить не тільки для салонів краси, але й домашнього застосування.

Виріб оснащений класичною рукояткою, має оптимальний розмір і легку вагу, завдяки чому ваш пензель не втомиться навіть після тривалої роботи. Кут заточування досить правильний, дозволяє виконувати навіть найскладніші стрижки. Ви точно залишитеся задоволені досконалою покупкою.

Прямі моделі ножиць для стрижки

Такі ножиці для стрижки волосся мають класичну рукоятку, оптимальні для створення різних стрижок, незалежно від технології. Конвекційне заточування дозволяє виконувати якісні зачіски. М'який хід лез забезпечує легку та приємну роботу. Литий упор, призначений для пальця, дозволяє перенести весь тягар на долоню.

Процес суттєво прискорюється, стає зручнішим, зрізи практично не відчутні. Інструмент має стійкість до корозії, тому що виготовлений з якісного матеріалу (японська нержавіюча сталь). Він точно не залишить байдужим жодного майстра.

Філювальні варіанти

Ці професійні ножиці для стрижки волосся також мають класичний тип рукоятки, що й попередня модель. Мають двосторонній гребінець, завдяки чому перукар може виконати естетичну зачіску, що відрізняється плавними переходами, практично непомітним проріджуванням волосяного покриву.

Двостороння філія використовується для створення всіляких стрижок будь-якої складності. Якісне заточування забезпечує безпечну роботу. Виріб виготовлений з японської нержавіючої сталі, оптимально не тільки для застосування в салонах краси, але також підходить для домашнього використання.

Переваги ножиць для стрижки волосся

На ножиці олівію гарден ціна досить демократична. Вони також відрізняються рядом таких переваг:

  • гострі, міцні, надійні леза, що гарантують чистий та точний зріз;
  • ергономічна форма ручки, що забезпечує зручну роботу протягом тривалого часу;
  • опуклі леза, завдяки чому інструмент відрізняється максимальною гостротою, стає більш точним і легким;
  • мікроскопічний гвинт, що регулюється, що забезпечує бажаний натяг.

Інструмент має відмінне співвідношення ціни та якості, широкий асортимент, завдяки чому кожен перукар підбере найбільш оптимальну для себе модель.

Докладно про особливості

Сталь відрізняється чудовою міцністю та гостротою, за рахунок чого виходять якісні стрижки, які нікого не залишають байдужим. Їли ручка незручна, може початися розвиток хронічної хвороби, тому розробники особливу увагу приділили ергономічності ручки. Вони також не забули про форму лез, зробивши її трохи опуклою, що забезпечило точність, легкість та гостроту виробу.

Регулювання виконується покроково, за рахунок чого забезпечується необхідний натяг. Цей інструмент відноситься до професійних аксесуарів, вважається максимально ефективним та якісним.

Використовуваний матеріал

Якщо ви хочете купити професійні ножиці для стрижки волосся з японської сталі, звертайтесь до нас. Даний матеріал вирішує завдання будь-якої складності, служить роками, особливо якщо дотримуватися рекомендацій щодо догляду. Виготовлення виконується з урахуванням інноваційних технологій та сучасного обладнання, за рахунок чого забезпечується висока якість заточування.

До переваг можна віднести стійкість до корозії та навантажень, унікальні конструкційні особливості. Інструмент тривалий час зберігає гостроту, за рахунок чого можна виконувати чіткі зрізи, отримані лінії відрізнятимуться плавними переходами.

Чому варто купувати у нас

У нас можна купити ножиці для стрижки волосся будь-якої миті. Консультанти відповідають на запитання, допомагають при виборі, враховують побажання клієнтів, кожного знаходять персональний підхід і завжди намагаються йти назустріч. Ми надаємо комфортні умови замовлення, гарантуємо оперативне його оформлення та відправлення.

За тривалий період роботи заслужили велику кількість позитивних відгуків від задоволених покупців та високий рейтинг. Співпрацюємо з надійними та перевіреними дистриб'юторами, завдяки чому можемо дозволити встановлювати мінімальну націнку (остаточна вартість вам точно сподобається).

Вгору