Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» наші клієнти мають право обміняти непродовольчий товар належної якості, який не був у використанні на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на обмін товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів, за винятком дня купівлі, за умови виконання всіх норм, передбачених Законом. У разі купівлі товару в інтернет-магазині – з моменту отримання товару на відділенні перевізника або через кур'єра.

Обміну чи поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні, який не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей. Повинні бути збережені: комплектація, цілісність та усі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування. Покупець повинен мати оригінал документа, що підтверджує факт придбання відповідного товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за магазином право відмовити покупцю в обміні чи поверненні товару.

У разі обміну та повернення товару вартість доставки оплачується клієнтом.

Після замовлення ви гарантовано отримаєте оригінальну продукцію належної якості, в новому стані, яка відповідає зображенню. 

Згідно із Законом України "Про захист прав споживачів",  додатком N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172 розчіски, гребінці, щітки масажні та перукарські ножиці відносяться до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Винятком є тільки продукція з браком або деформацією, що не відповідає заявленим характеристикам. Гарантія на даний вид продукції не розповсюджується.