💙💛 МИ ПРАЦЮЄМО 💙💛 ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
0

Браші Olivia Garden HeatPro

Фільтр
Диамметр
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше за назвою

Брашинги з лінійки HeatPro - демонструють неперевершену термостійкість до високих температур до 290 ° C

  • Завдяки мідно-керамічної технології насадка нагрівається удвічі швидше і довше зберігає тепло. Це дає поліпшене теплове віддзеркалення для надшвидкого сушіння без теплового пошкодження.
  • Турмалін-іонна технологія покриття насадки підвищує гідратацію кутикули і має антистатичний ефект, чим допомагає вирівняти кучеряве і розпушене волосся.
  • Конструкція корпусу, оснащена унікальним малюнком отворів, здатна пропускати більший повітряний потік, завдяки чому скорочується час висихання волосся.
  • Запатентований корпус з великими вентиляційними отворами і вентильований ковпачок дозволяють створювати чудові і стійкі зачіски.
  • Ексклюзивна щетина Nylgard ™ розроблена спеціально для роботи при дуже високій температурі. При цьому кінчики щетинок відполіровані і закруглені для дбайливого поводження з волоссям і шкірою голови.

✅ 100% оригінальні браші для укладки волосся Олівія Гарден ХітПро. Замовити онлайн професійні браші серії ХітПро за кращою ціною від офіційного дистриб'ютора бренду з доставкою 1-2 дні.

🚚 Доставка по Україні «Новою поштою».

Міста доставки:  Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кропивницький, Луцьк, Тернопіль та інші.

Вгору